Zestawy do hybryd – jaki zestaw do manicure wybrac? RANKING 2019

Zestawy do hybryd
Najbardziej przygnębiająca część wizyty w salonie kosmetycznym to uświadomienie sobie, że pięknie wykonane paznokcie szybko stracą swój urok. Na szczęście wynalezienie żelowego lakieru zmieniło branżę, utrzymując paznokcie w świetnej formie nawet przez miesiąc. Co najlepsze, można teraz zaoszczędzić pieniądze i dobrze się bawić malując je samemu w domu, używając zestaw do paznokci hybrydowych.

Może się wydawać, że nie ma ratunku, ponieważ ma się słabe, kruche paznokcie i nie ma się czasu, aby pójść do salonu piękności. Bez wychodzenia z domu, można zrealizować marzenie o pięknych i wypielęgnowanych paznokciach. A wszystko dzięki manicure hybrydowym.

Jaki zestaw do hybryd wybrać?

Typ zestawu hybrydowego jest różny. Istnieją profesjonalne zestawy, które zawierają każdy przedmiot potrzebny do przygotowania, zastosowania i usunięcia. Są również zestawy do hybryd ekspresowe, w których warstwa bazowa, kolor i warstwa nawierzchniowa są sformułowane w jedną ciecz, oraz zestawy, które przekształcają ulubiony lakier w żel, aby móc dłużej nosić pożądane odcienie.

Moda na manicure hybrydowy trwa od dawna. Styliści w salonach oferują coraz więcej nowych wzorów, podążając za najnowszymi trendami, technikami, które pojawiają się wraz z upływem czasu. Ceny takiego malowania są różne. Dla niektórych kobiet będzie to niewielki wydatek, dla innych nie, biorąc pod uwagę ważny fakt, że aby zapewnić doskonały wygląd manicure, będzie trzeba powtórzyć zabieg w ciągu 2 do 3 tygodni.

Jednak pytania pozostają otwarte, czy można to zrobić w domu, tak jak w salonie piękności lub, czy zniszczy się paznokcie. Ile pieniędzy będziemy musieli wydać na zakup wszystkich niezbędnych narzędzi. Oczywiście, niektórzy powiedzą, że gotowe zestawy są w porządku, jednak, trzeba czasami sporo wydać. Jednakże, obliczając koszty związane z wizytą u kosmetyczki dwa razy w miesiącu, koszty zostaną wkrótce wyrównane i ostatecznie zwrócone, a zadowolenie z własnych paznokci będzie wielką rekompensatą.

Kolejną rzeczą jest czas, w jakim zaczną być widoczne efekty manicure. Oczywiście będzie to znacznie dłużej niż standardowa wizyta w salonie, ale warto podejść do tego spokojnie. Praktyka czyni mistrza. Z czasem da się czuć pewniej i wygodniej, a ostatecznie zrobi się to bardziej efektywnie. Nabędzie się praktyki i zauważy, że nie ma w tym nic trudnego.

Zestaw do manicure hybrydowego – co zawiera?

Podstawowy zestaw do hybrydowych paznokci z żelowym lakierem zawiera zazwyczaj podkład, kolorowy lakier, lakier nawierzchniowy, środek czyszczący i lampę LED. Lampa działa jak magiczna różdżka, wzmacniając połysk i wiążąc lakier z paznokciem. Przed specjalnym środkiem do czyszczenia – roztworem alkoholu izopropylowego i acetonu, usuwa się wierzchnią lepką warstwę, aby stworzyć ten wypielęgnowany połysk, który trwa tygodnie, dużo dłużej niż zwykły lakier.

Ostatecznie zestaw do manicure, podobnie jak wszystkie zabiegi kosmetyczne, zakłóca równowagę naszego naturalnego piękna. Czasami zdarzało nam się być niezadowolonym z wizyty w salonie fryzjerskim po nieudanym barwieniu włosów lub gdy robiliśmy to sami w domu. Ale większość z nas wciąż tam chodzi. Sprawa jest taka sama w przypadku paznokci. Wystarczy przestrzegać zasad higieny i wybrać produkty, które są sprawdzone i nie powodują szkód.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *