Jakie tabletki na cellulit są najskuteczniejsze?

Cellulit – inaczej zwany skórką pomarańczową – jest zmorą bardzo wielu kobiet. Co prawda zimę da się go ukryć pod warstwą ciepłych ubrać, jednakże letni okres dokładnie pokaże, że z cellulitem walczy prawie każda z nas. Na szczęście jest na to kilka sposobów: zarówno domowych jak i farmakologicznych. W tym artykule skupimy się na tych drugich.
Jak działają tabletki na cellulit wodny? I jakie tabletki są najskuteczniejsze?

Cellulit to choroba podskórnej tkanki tłuszczowej. Nie jest co prawda groźny, stanowi głównie problem kosmetyczny – ale dotyczy prawie 80% kobiet w wieku pokwitania. Niestety, zdarza się i u kobiet znacznie młodszych, często mających problem z nadwagą. Może być przyczyną poważnych kompleksów a nawet stanów depresyjnych. Nie można go więc lekceważyć.

tabletki cellactiv

Jak określić rodzaj cellulitu?

Zanim przejdziemy do samych tabletek – na początku warto dowiedzieć się z czym tak naprawdę mamy do czynienia. Rozróżniamy dwa typy:

 • cellulit wodny
 • cellulit tłuszczowy

Sukces w walce z niechcianą “skórką pomarańczową” powinnyśmy zacząć od określenia z czym mamy do czynienia. Jest na to prosty sposób – test.
Tuż pod pośladkami łapiemy skórę w palce i ją ściskamy dokładnie oglądając:
– Jeśli skóra jest nabrzmiała, w kolorze lekko białym, a nasze palce się w niej zagłębiają, to oznacza, że mamy do czynienia z cellulitem wodnym.
-Jeśli podczas ściskania odczuwamy ból, skóra jest zdeformowana przez jasne grudki, to nasz problem zawdzięczamy nadmiarowi tłuszczu i jest to cellulit tłuszczowy.

tabletki na cellulit wodny

Jakie są najlepsze tabletki na cellulit wodny i jakie tabletki na cellulit tłuszczowy?

Istnieje wiele sposobów na pozbycie się tego niechcianego problemu – są zarówno domowe sposoby na pozbycie się cellulitu jak i w formie kremów (np detocell) lub suplementów.
Niestety domowe metody często wymagają czasu i nie zawsze są w 100% skuteczne. Jeśli zależy nam na szybszym i pewnym efekcie warto zainteresować się kremami typu detocell lub suplementami – i na tych drugim skupiamy się w tym artykule.

Cellactiv czyli skuteczna terapia antycellulitowa

Cellactiv to nowoczesny suplement diety oparty tylko na naturalnych składnikach – co gwarantuje bezpieczeństwo jego stosowania (a to przecież w przypadku suplementów jest najważniejsze!)
Główną jego zaletą jest działanie “od środka” – cellactiv bezpośrednio rozbija komórki tłuszczowe, które tworzą nieestetyczne grudki gromadząc się pod skórą. I to jest jego przewaga nad kremami antycellulitowymi, które działając “od zewnątrz”, nie zawsze są w stanie dotrzeć w każde miejsce.

Za Cellactiv przemawiają liczby (na podstawie 4 tygodniowych badań klinicznych):

 • redukcja cellulitu o 85%
 • zmniejszenie obwodu ud o średnio 3cm
 • wygładzenie skóry o 68%

SPRAWDŹ STRONĘ PRODUCENTA

Jeśli korzystałaś z Cellactiv – podziel się swoją opinią i efektami w komentarzu. A może stosowałaś inne suplementy? Zapraszamy do dyskusji.

4 myśli na temat “Jakie tabletki na cellulit są najskuteczniejsze?

 • Kwiecień 2, 2019 o 12:58
  Permalink

  na cellulit najlepsza jest dobra dieta i tyle.

  Odpowiedz
 • Wrzesień 10, 2019 o 15:10
  Permalink

  Sposób na cellulit to przede wszystkim zdrowa dieta i dużo ruchu.

  Odpowiedz
 • Wrzesień 10, 2019 o 15:13
  Permalink

  Walka z cellulitem będzie bezskuteczna jeśli będziemy walczyć ze skutkiem a nie przyczyną. Najpierw trzeba zadbać o s one zdrowie. Tabletki można zażywać jak już poradzimy sobie z tym co cellulit powoduje.

  Odpowiedz
 • Wrzesień 10, 2019 o 15:15
  Permalink

  Cellactiv stosuje już 3 tygodnie i naprawdę widać efekty. Skora jest gładsza i jedrniejsza. Jestem zadowolona.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *