Nvidia Shield TV recenzja i opinie

NVIDIA SHIELD TV to potężny kombajn do odtwarzania online multimediów. Płynne odtwarzanie wideo 4K HDR. Masa aplikacji i gier opartych na rozwiązaniach Nviidia w chmurze lub za pośrednictwem Twojego komputera. Do tego tym wszystkim możesz zarządzać za pomocą komend głosowych.
No właśnie, ale czy to jeszcze przystawka do telewizora Android TV czy już pełnoprawna konsola?

Nvidia Shield czy warto wydać 1000zł na Android TV?

Mam co do tego mieszane uczucia. Z jednej strony produkt jest bardzo wysokiej jakości, wykonany z olbrzymią dbałością o szczegóły. Z drugiej strony mamy 16GB pamięci i cenę wyższą niż Xbox One czy PS4.

Nvidia Shield czy warto

Ok, pamięć można rozszerzyć. Co istotne można to zrobić za pomocą USB i w ten sposób tworzy nam się jeden, wspólny dysk (można w ten sposób podłączyć jeden nośnik).
Bardzo duży wybór gier i programów na androida – nie ma aplikacji, której Nvidia Shield nie uciągnie. Do tego śmiesznie niska cena tych gier w porównaniu do wspomnianych wyżej konsoli od Microsoft i Sony.
Sam system jest mega stabilny, nic się nie zacina oraz nie zauważyłem żadnych spowolnieć.

Jeśli Twój budżet jest nieograniczony i planujesz kupić Android TV, z pewnością ten produkt spełni wszystkie Twoje oczekiwania.
Czy kupiłbym Nvidia Shield TV? Myślę, że nie. W podobnej cenie dostaniemy Xbox one/PS4 + Xiaomi Mi Box 4k (które również testowaliśmy i w 100% spełnia swoją funkcję).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *