Jak znaleźć dziewczynę przez internet? – TOP 5 sprawdzonych sposobów

W dzisiejszych czasach istnieje wiele skutecznych sposobów na znalezienie swojej drugiej połówki. Dzięki dostępowi do sieci nie musimy nawet w tym celu wychodzić z domu. Nie istnieje bariera odległości i czasu. Tylko jak najlepiej to wykorzystać i jak znaleźć dziewczynę przez internet?

1. Darmowe portale randkowe

Bezpłatne Serwisy randkowe to bez wątpienia najpopularniejszy sposób na znalezienie dziewczyny przez internet. Możemy wybierać spośród kilkudziesięciu, popularnych w Polsce, portali randkowych. Większość z nich w podstawowej wersji jest darmowa. W przypadku niektórych, aby korzystać ze wszystkich funkcjonalności trzeba wykupić płatny plan – zazwyczaj w formie miesięcznego abonamentu.
Tego typu serwisy posiadają nawet do kilkuset tysięcy aktywnych użytkowników. Dzięki zaawansowanym opcjom wyszukiwania, możemy znaleźć interesujące nas osoby wg konkretnych kryteriów – np. dotyczących wyglądu, zawodu czy zainteresowań.

Dla niezdecydowanych, stworzyliśmy ranking w 100% bezpłatnych portali randkowych. Jeśli zastanawiasz się z jakiej darmowej strony randkowej skorzystać, sprawdź: darmowe portale randkowe ranking

2. Aplikacje

Aplikacje randkowe to rodzaj ewolucji standardowych portali randkowych. Sam proces “poznawania” został tu skrócony do minimum, a decyzja o tym czy chcemy nawiązać kontakt jest podejmowana w głównej mierze na podstawie zdjęcia profilowego. Głównymi aplikacjami randkowymi jest Tinder i Badoo.

Jak znaleźć dziewczynę przez internet na Tinder i Badoo?
Kluczem do sukcesu jest dobre zdjęcie profilowe oraz kreatywny opis profilu, który zainteresuje, a może wręcz zaintryguje, naszą przyszłą wybrankę. Opis oczywiście musi być krótki.
Największą zaletą (a czasem wadą) jest szybkość kojarzenia zainteresowanych sobą osób.

3. Portale społecznościowe

Jeśli zastanawiasz się jak znaleźć dziewczynę przez internet to z pewnością wpadłeś już na to aby wykorzystać w tym celu portale społecznościowe. I słusznie! Przeglądając profile dziewczyn na facebooku czy instagramie możemy bardzo dużo się o nich dowiedzieć: czym się zajmują, czym interesują, co lubią robić, jeść itd. itp. Daje to olbrzymią przewagę oraz pozwala znaleźć pretekst aby zainicjować pierwszy kontakt.

Na jakich portalach społecznościowych szukać dziewczyny?

  • facebook
  • instagram
  • snapchat
  • linkedin

4. Czaty internetowe

Choć lata świetności mają już za sobą, pokoje towarzyskie na czatach internetowych nadal przyciągają sporą rzeszę osób poszukujących swojej drugiej połówki.

5. Grupy na facebooku

Towarzyskie grupy na facebooku, podobnie jak portale randkowe, skupiają osoby poszukujące partnera/partnerki. W zależności od tego kogo szukamy możemy dołączyć do odpowiednio stargetowanej grupy. Jest to dobry sposób zarówno dla młodzieży, osób w średnim wieku oraz seniorów – każdy znajdzie dla siebie odpowiednią grupę.

Towarzyskie grupy na facebooku skupiają nawet do kilkudziesięciu tys osób. Główną ich wadą jest całkowity brak weryfikacji użytkowników – przez co sporo tam fake kont i spamerów.

jak znaleźć dziewczynę przez internet

Jak znaleźć dziewczynę przez internet – czyli gdzie najlepiej szukać?

Bez wątpienia od wielu lat najlepszym sposobem na znalezienie swojej drugiej połówki przez internet są portale randkowe. Główną i najważniejszą przewagą serwisów randkowych nad innymi metodami jest dokładna weryfikacja użytkowników. Oczywiście zakładając, że wybierzemy dobry i popularny portal (osobiście według naszego rankingu polecamy Erodate ).
Dla osób młodych szczególnie polecamy aplikacje typu Tinder.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *