Czujnik czadu KIDDE 5DCO

Testowana wersja czujnika tlenku węgla KIDDE serii 5 z wyświetlaczem LCD pokazującym obecny poziom stężenia czadu w zakresie od 0 do 999 PPM. Aktualizacja pomiarów odbywa się co 15 sekund. Przekroczenie dopuszczalnego poziomu CO sygnalizowane poprzez czerwoną diodę LED oraz bardzo głośny alarm dźwiękowy. Czujnik czadu KIDDE posiada przycisk Test / Reset umożliwiający sprawdzenie działania urządzenia.

Sprawdz też…
RANKING NAJLEPSZYCH CZUJNIKÓW CZADU I GAZU 2019

KIDDE 5DCO dobry czujnik tlenku węgla z LCD

Czujnik jest na trzy bateria AAA, może być zawieszony zarówno na ścianie jak i postawiony na półce. Instrukcja obsługi jest bardzo przejrzysta, zawarte są w niej wszelkie istotne informacje dotyczące montażu czujnika; między innymi miejsca w których należy go zamontować. Podane są również szczegółowe informacje na temat tego czym jest tlenek węgla oraz jakie są objawy i skutki zatrucia. Posiada gwarancję na okres 7 lat.
W przypadku nieprawidłowej pracy lub niskiego stanu naładowania baterii, na wyświetlaczu LCD pojawia się informacja oraz włącza się ostrzegawczy alarm.

czujnik czadu jaki wybrać?

Czujnik czadu KIDDE – opinie i cena

Czujnik tlenku węgla KIDDE posiada certyfikat potwierdzający spełnienie wymagań polskiej normy PN-EN 50291-1:2010 dla domowych detektorów tlenku węgla. Zgodność z tą normą została potwierdzona przez niezależną jednostkę badawczą British Standard Institute.
Jest dobrym wyborem, z gwarancją 7 lat niezawodności. Ceny zaczynają się już od około 80zł.

Sprawdź najniższą cenę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *